Türkiye’de emlak almayı sevmemizi gerektiren harika nedenler

Yurtdışında bir ev satın almak bir trend değil, 21. yüzyılın yaşamının hak ettiği avantajlara sahip. Dünyadaki 195 ülkenin varlığı ile yabancıların yurtdışında alım satımına izin vermesine rağmen, son zamanlardaki birçok araştırmaya göre yabancılar daha çok Türkiye’de mülk satın almak istiyor. Ancak çoğu kişi Türk Gayrimenkullerinde mülk satın almak için iyi bir neden bilmek istiyor. Bu ülkenin, yatırımları için en iyisi olup olmadıklarını ve ayrıca buraya taşınmayı planlayan mükemmel bir gelecek hedefi olup olmadığını seçmelerini sağlayacak cevaplar arıyorlar.

2000 yılından önce uzun bir süredir Türkiye’nin emlak piyasası, kalkınma ve modernizasyon anlamında farklı milletlerin çok gerisindeydi. Bunun arkasındaki sebep, insanların aynı tür ev ve çevrede yaşamak istememeleriydi.

Ancak, tüm bu 21. yüzyılın başında değişti. Mülkiyet hukuku sisteminde, lüks yapıların konut ve mimarlık trendinde birkaç değişiklik görmüştür. Piyasa raporuna göre, birçok yatırımcı, Gayrimenkul Yatırımcısına yatırım yapıyor ve emlakçılar, 2018’den beri milyonlarca mülk sattı.

Piyasa araştırması aynı zamanda yabancılar Türkiye’ye yatırım yaparsa, alıcıların çok fayda sağlayabileceğini göstermektedir. Türkiye’de mülk satın almak için birçok sebep var.1- Konut Yatırımı, diğer ülkelere göre uygun fiyatlıTürkiye emlak piyasası global pazara geç kaldı; Bu nedenle, evlerin düşük maliyetleri, çok sayıda farklı ülkeden yabancıları hızla çekmektedir. Savurganlık özellikleri düşük oranlarda mevcuttur, ancak Ege dengesinde Altınkum gibi normal şehirlerde, iyi döşenmiş 2 odalı bir daire, 45.000 £ ‘luk bir finansal plana sahip alıcıları aramak için çok kolaydır. Düşük maliyetler, çok sayıda müşteriyi konut kredisi veya banka kredisi olmaksızın mülk satın almak için yetkilendirmiştir.2- Avantaj sağlayacak devasa bir portfoyu varTürkiye Emlak piyasasının gelişimi ve  yetenekli tasarımcıların kabul edilmesi, Türkiye’nin mülkiyetini olağanüstü çeşitlilik gösteren bir statüye taşıdı. Denizaşırı alıcılar, yeni inşa, yeniden satış ve yenileme dairelerinde ve villalarda çok çeşitli para harcama seçeneklerine sahiptir. Deniz manzaralı lüks evlere ve iyi çeşitlilik gibi günümüzün en yeni lüks günlerine kadar iyi bir şekilde döşenmiştir. Alıcılar güneşte rüyalarında uzlaşmaya gerek yok.3- Uzun vadeli yatırımlar için ideal ülkeUzun vadeli bir yatırım arayan bireyler için bu maliyetler kârlı bir karlılık derecesi sunabilir. Uzmanlar çoğunlukla Emlak Türkiye pazarının en iyi yatırım yeri olduğunu belirtiyorlar, ancak Türkiye’deki alıcılar, malların maliyetlerinin yüksek olduğu Birleşik Krallık, ABD, İspanya veya Kıbrıs gibi farklı ülkeler üzerinde elverişli koşulları içeriyordu. Yıllık destek ve bakım ile, Türkiye’de mülk sahibi olmak için çok uzun vadeli yatırımlar için kâr potansiyeli vardır.Son sebep ise !Artık Yabancılar, Türk Gayrimenkullerinde mülk satın alabilirler ve yetkililer, sürekli olarak konut piyasasında yatırım yapmak için prosedürü gözden geçirdi ve geliştirdiler. Burada EmlakZone’da, seçtiğiniz mülk ve bütçeniz dahilinde Türkiye’deki mülkleri satın alabilirsiniz.

 

 

 

Yazınızı Türkiye’de geçirin & Emlak Listesi’nden Türkiye’den Kiralık yerinizi seçin

Yaz tatili, hepimiz için rahat köşelerde olmak, rahat giyinip limonata yudumlarken güneşe batmak ya da sadece plajda oturmak için can attığımız zamandır. İnsanlar yaz tatillerini geçirmek istedikleri zaman dünyanın en sevdikleri köşelerine seyahat ediyor ve Türkiye, yolcuların uçtuğu en sevilen yerlerden biridir.

Yeşillikler ve kumlu plajları ile zengin olan Türkiye, hayal edebileceğiniz bir doğa harikasına sahiptir. Türkiye’de çok sayıda turist yazlarını geçirmeyi düşüyor ve bu durum ülke ekonomisi için de çok olumlu bir durum. Türk evlerinin listesini kontrol etmek ve bir süreliğine kiralamak isteyen herkes, yılın bu zamanında emlak işini canlandırıyor.

Türkiye’nin hangi bölgesi /yeri size hitap ediyor?

Türkiye’den bahsettiğimizde herkes İstanbul’un hayranı ve, İstanbul sınırsız sayıda cazip mekanı ile aklımızı karıştırıyor. İstanbul dışında, yaz mevsiminde kendisini en çok gezilen yerler olan Karadeniz ve Anadolu bölgelerine de götürebilirsiniz.

Karadeniz bölgesinde gökyüzündeki bulutlara dokunan kalın ormanların eşsiz güzelliğine şahit olursunuz ve bu durum yıl boyunca yoğun yağışlara neden olur. Bir tahmine göre, yağış 31 inç kadar ve hepimiz yazları yağmuru seviyoruz, bunu biliyoruz. Karadeniz sahilinde kalmak, otel odasını tercih edebildiğiniz gibi ya da ev sahibi olmaktan hoşlanıyorsanız, o zaman Türkiye’de  evini aramalı ve kendinize lüks bir villa ya da apartman dairesi kiralamanız mümkün. Ücretler kısmen yüksek olsa da, gizliliğinizi seviyorsanız, kendi yerinizi alın.

Öte yandan, Anadolu, soğuk dağlık bölgeye sahip olduğu gibi, yaz aylarında da görülmeye değer doğal sahnelerin çok olduğu serin bir mekandır. Yaz aylarında Anadolu’yu ziyaret etmek isterseniz, hazirandan eylül ayına kadar ziyaret edin.

Ev veya villa kiralama prosedürü hakkında size rehberlik edecek Türkiye’deki emlak acentelerine danışabilirsiniz.

TÜRKİYE’DE YAPILACAK FAALİYETLER

İlginize göre sayısız aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Bir başkasını takip etmekle sınırlı kalmazsınız, bunun yerine sizi ilgilendiren her şeyi size sunar!

Nehir raftingi: Türkiye dağların ortasından geçen bazı şaşırtıcı nehirlere sahiptir ve nehir raftingi için ideal bir yerdir.

Sıcak hava balonu: Kapadokya’ya uğrayın ve sıcak hava balonu ile gökyüzüne dokunun. Bu, Türkiye’nin Avrupa yakasına baktığınızda sizi hayrete düşürecek türden bir deneyimden biri.

Formula 1 Track Formula 1 yarışını sevmeyen kim? Hızlı ve heyecan verici. Çarpıcı spor arabalarıyla sizi ağırlamak için yarış pistinin bulunduğu İstanbul’dayken bu heyecanı tecrübe edebilirsiniz.

Tüm bu yerleri ziyaret etmek, kendinize ait bir yeriniz olduğunda ve Türkiye’de bir ev yatırımı yapmanız durumunda kesinlikle mümkündür, istediğiniz zaman kalmanız ve buradan ayrılmanız daha kolay olacaktır.

 

İzmir Türk daireleri arasında liste başında

Mülkiyet bu günlerde ellerinde sıcak para olması gibidir. Daha önceki insanlar yatırım yapmak için farklı yöntemler kullanıyorlardı, bugün ise mülke yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Gelecek vadeden ekonomiye sahip olan ülkeler ya da ülkeler, yatırımcıları gayrimenkul yatırımcısına çekmekte ve gelecekte de iki katına çıkarmaktadır. Türkiye emlak listesi, pek çok yabancı ve hatta yerliler için oldukça cazip olanlardan biridir. Türkiye’de, birçok finansör arasında popülerlik kazanan şehir İzmir’dir. Birçok iş personeli ve çalışan insanlar İzmir’deki hayatı seçiyor ve oraya taşınıyor. İzmir, emlak acentesi Türkiye listesinde yer almak için birçok artı puan aldı.

ŞEHİR VİBİ ( Şehrin Ruhu)

İzmir, Türkiye’nin en hareketli şehirlerinden biridir. Kent, liberalizmi ve canlı atmosferi nedeniyle sakinleri tarafından beğeniliyor. İnsanlar kozmopolit hissi nedeniyle Madrid ya da Paris gibi bir şehir diye adlandırıyorlar. İzmir’in altyapısı bu kentin gelişimine yeni yollar sağlıyor ve bu da oraya taşınmanın sebeplerinden biridir. İzmir tarih ve kültürle doludur, bu nedenle artık oradaki daireleri satın almak isteyen birçok gelecek vaat eden sanatçılar bulunmaktadır.

İZMİR’İN ÇEVRESİ

Karayolu altyapısı İzmir’i oldukça etkileyicidir ve bu, dört köşeden de erişilebilir kılmaktadır. İzmir’de toplu taşıma çok iyi; bu nedenle, kendi taşıtınız olmadan seyahat etmek burada bir sorun değildir. Kolayca para biriktirebilir ve burada harika bir hayat yaşayabilirsiniz. Çeşme’nin sahil bölgesini, birkaç lüks mağaza ve villanın bulunduğu İzmir’e arabayla 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Ayrıca, İzmir şehrine 45 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan Alaçatı kasabası var. Alaçatı, lüks tatiller ve lezzetli yemek deneyimleriyle ünlüdür.

İZMİR’DE YİYECEK

Yemek, insanların İzmir’e taşınmasının bir başka nedenidir. Bu şehrin mutfakları dünyaca biliniyor ve her alanın kendi uzmanlığı var. Balçova ve Bornova’nın bölgelerinde, insanların akşamlarını geçirmeyi sevdikleri, lezzetli kafeler bulacaksınız. Oysa Alsancak ve Fuar bölgelerinde geleneksel Türk yemeklerini tadabilirsiniz. Gazi Kadinlar Sokağı, şehrin canlılığını canlı tutan gece hayatı ve restoranlarda kendi popülerliğine sahiptir.

İZMİR’DE GAYRİMENKUL DURUMU

Türk hükümeti yabancı alıcılar üzerindeki politikalarını hafiflettiğinden, Türkiye’den alınan KDV iadesini kaldırdıktan sonra mülk satın alımında artış görülmeye başlandı. Körfez bölgelerinden gelen alıcılar, İzmir’deki emlak ve daireler için potansiyel alıcılar olarak görünmektedir.   Şehri hiç şüphesiz şehir süimlerinin genel yapısı, aynı zamanda hızlı ve istikrarlı bir yaşam sürmeyi seviyorlarsa, İzmir onlar için ideal bir yer.

Gayrimenkulünden Gelir Elde Etmeye Çalışma

Emlak türkiye, gayrimenkul alım satımını yaparak gayrimenkul satın almak için en iyi stratejidir. Tüm çeşitlilikteki arazi faydası teşebbüsleri için birkaç çeşit vitrin prosedürü denedim ve bir zamanlar her bir takvim ayında satın almak istediğim 2 veya 3 mülk girişimi ve konutu satın almak için yeterince yardım üreten güvenilir bir şekilde geri döndüm. Mülk katkıda bulunan uzmanların çoğu, araziye katkıda bulunmayan bir işletme girişimi sağlamak için ilk birkaç uzun dönemdeki sıkıntı içinde başarısız olmaktadır.  Uzlaşmacı bir vitrin planı ile başlar ve daha sonra eşit bir kurumdaki tanıtım planına sınırlı bir çaba gösterilmesini prova eder

Şehrinizde, ev satın aldığınızı veya Türkiye’de emlakçı olduğunuzu fark etmeyen biri var mı? Durumun böyle olduğunu varsayarak, siz de olabilirsiniz. Arazi finansal uzmanlarının sürekli bayi telefon görüşmesi almadıklarını ve dolayısıyla geçim kazanmaları gereken arazi işletme sözleşmelerini bulmak için ihtiyaç duydukları ipuçlarını almadıklarını söyleyenler buluyorum. Terfii destekliyoruz ve tüccarlar arayacak. Bu, gerçek arazi kaynakları çıkardığınız dünyayı satın alma şansınız olduğu kadar, kaçınılmaz olarak ne yaptığınızla ilgili olarak bilinirsiniz ve satıcılar sizi tamamen statünüzde ararlar. Buna maliyet etkin tanıtım denir. Bir toprak ustası bir evdeydi, yeşilliklerle çevrelenmiş bir ekipman vardı ve birkaç hafta önce tarih kitapçığını topladılar ve bir yoldan birkaç millet referans noktasına başvurdular.

Ülkenin, bulunduğunuz bölgeye girmenize katkıda bulunan gerçek topraklarda bulunduğunu algılamasına ve oradaki verileri elde etmenize yardımcı olacak sayısız yaklaşım vardır; bireyler, terkedilme satın almanıza, orijinal araziyi altüst etmenize, çok az miktarda anlaşma yapmanıza ve çok miktarda gerçek arazi verisi elde etmenize yardımcı olur. Türk emlakında kaynakları çevirmek için bilgi. Birkaç strateji mütevazı ve bazıları giderek cömert. Gerçek arazi sözleşmeleri yapmak zorunda olduğunuz çağrıları almak için, bölgenizdeki en iyi sonuçları sizin için en iyi sonuçları elde etmek için bir şeyler yapmaya ve titreşime sahip olmalısınız. Mülkiyet Pazarlama, sadece Türk gayrimenkülünde bu çizgiler üzerinde çalışmaz. Ancak, gerçek arazi tanıtımınız orada bırakıyor. Maliyet için gelişmekten daha fazlası olacak, güven bana ve ilk sözleşmelerini tamamladıktan sonra göreceksin. Birkaç farklı katılımcıdan gerçek arazi yatırımcısı reklamları olması nedeniyle rahatsız edilme ihtimaliniz üzerine.

 

Türkiye, Gayrimenkul İçin En İyi Yatırım Yerleri

İyi arazi girişimi daha sonra güvenilir bir şekilde pozitif getiri sağlayacaktır. Yurtdışında en çekici girişim yerlerinde öne çıkan Türkiye’dir. Ülke, vesilesiyle arazi tahminini radikal bir şekilde artıracak seyahat endüstrisini yükseltmeyi teklif ediyor ve bu sayede  gayrimenkul satın almak için  çekici kılıyor.

Türkiye, bu dinamik şehirde olduğu kadar çok kültür, tarih olduğu gerçeği ışığında seyahat etmek ve gezmek için harika bir yer. Konukları şok eden bir bakış açısı, üzerine dağılmış göz kamaştırıcı özellikleriyle daha da dikkat çeken mükemmel sahne. Türkiye topraklarına ilgi iyi bir yurtdışı girişim fırsatı arayanlar için önemli bir seçimdir. Buraya katkıda bulunmak, bireylere keyifli mülklerin sorumluluğunu vermeyecek, ancak aynı şekilde daha sonra kayda değer getiriler sağlayacaklardır.

Türkiye’yi emlak spekülasyonları için bu kadar çekici bir nokta yapan şey nedir? Türkiye’de araziye koymak, mülkün tahmin edilmesinin daha sonra yükseleceği gerekçesiyle avantajlıdır. Fırsat evlerine duyulan ilgi, bu noktada finansal uzmanlar için daha merak uyandırıcı olduğu için yükseliyor. Buradaki mülkün maliyeti, bireylerin Avrupa’da bulduğundan çok daha düşük. Örneğin, Türkiye’de satın alınabilecek şok edici bir kıyı kenarı olan İstanbul Mülkiyetinin, Avrupa karalarındaki benzer bir mülke mal olmayacağı kesin. Mülkiyet spekülasyonundan ödeme alması gereken kişiler, Türkiye’de kiranın kira getirisine kadar temyizde bulunacağını gözlemleyecektir. Alıcıların engin mülkiyeti cazip oranlarda alıp cazip bir kiralama toplamı için serbest bırakabilecekleri çok sayıda büyük alan vardır.

Türkiye’yi mülk girişimi için karlı bir nokta yapan farklı değişkenler var. Temelini inşa etmenin etrafında merkez var ve adımlar bunun için ayarlanmış durumda. Bunun nedeni uzak girişimde bulunmaktır. Ülke ayrıca, 2020 yılına kadar seyahat ve seyahat endüstrisi için sıcak bir yer haline getirmeyi planlıyor ve bu da toprağa olan ilginin daha da artmasına yardımcı olacak. Yeteneklerini genişleten taşıyıcılar ve seyahat endüstrisi idarelerini büyüten Türkiye topraklarına ilgi önemli bir alternatiftir. Bu gelişmeler, Türkiye’yi cazip bir spekülasyon yeri olarak ortaya çıkaracak ve mülkün tahmini gelecek yıllarda akacak. Ülke AB’de konsolide edilecek ve bu onu girişim için bir yatak odası yapacaktır.

Kaynakları Türkiye’ye sokmak Gayrimenkul, yüksek kalibreli olmakla birlikte, yurtdışında mülk girişimi alternatiflerini kolaylaştırmak isteyenler için doğru karardır. Önümüzdeki yıllarda yüksek bir teşvik sağlayacak olan bu ulusta erişilemez, hesaplanamaz çekici arazi alternatifleri var.

 

EMLAKÇILAR YENİ MÜLKİYET ARAYANLARA NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Yeni mülkiyet  bulmanın ne kadar zor bir görev olduğunu kesinlikle biliyoruz ve mülkiyeti bulduktan sonra, genellikle yasal kontrollerle ilgili zorunluluklar vardır. Sözleşmelerde mülkün iyi araştırılması, herhangi bir şartnamenin düzeltilmesi, mülkün yasal olarak belgelenmesi, geçmiş konut sahiplerinin görüşlerine veya beyanların kontrol edilmesi yer alıyor. Bir mülk satın almak veya satmak, kolaylaştırmaya çalışılmaktadır. Emlakçı, bir mülk pazarlığı yapmak için her ihtiyaç duyduğunuzda, onlara gelirinizden iyi bir komisyon ödemeniz  gerekmektedir

Bugün, derhal tüm verilerin web üzerinden erişilebilir olmasını sağlıyoruz, ancak bazıları girişimlerini geleneksel olarak sürdürüyor.Gereken bütün işlemleri sitemiz üzerinden yapmanızı sunuyoruz.

ÖZELLiKLE  EMLAKÇILARA NEDEN İHTİYAÇ DUYUYORUZ?

Emlakçı, birlikte çalışabileceğiniz en iyi kişidir. Bunlar, mülk pazarlıklarını tamamen hakim olan kişilerdir. Bunlar, yetenekli ve mülkleri satın almanızı sağlamak için tartışmayı nasıl ilerletebileceğini bilen kişilerdir.

 ÖĞRETİCİ DENEYİM

Emlak mülkünü satın almak için  ustalık derecesine sahip olan bir  uzman derecesine ulasmış olmak gerekir. Operatörler, finansal planlarınıza, zevklerinize ve eğilimlerinize uyan en iyi evleri gösterebilecek iyi kişilerdir.

AYRINTILAR

İşe neden uygun olduklarının arkasındaki motivasyon budur. Mülkleri araştırmak, alıcılarla veya tüccarlarla konuşmak, mülkleri araştırmak ve yakın alıcılara doğrudan mülk verileri vermek için tüm temelleri yaparlar.

YÖNTEM

Emlakçı operatörleri, devasa bir sisteme sahiptir; dolayısıyla, aradığınız ideal  evini arayabilecek en iyi bireylerdir.

 

 

TURKİYE’DEKİ ÖNEMLİ EMLAKÇILIK İÇİN ,İSTANBUL GÜZEL SEÇENEK

istanbul-real-estate-turkey

Istanbul’da uygun bir maliyete guzel bir yelpazedemi gayrımenkul mu arıyorsunuz?
İşte bu noktada İstanbul’un heryerinde ve sabit ajanslarımızla, size yeniden düzenlenmiş mülklerimizi sizlere sunmak için sizleri bekliyoruz.

Türkiye’de Arazi Gayrimenkulleri – İyi Öneriler

Türkiye’nin İstanbul kentindeki arsa , çok yönlü kullanılmaya elverişli olduğundan bu arsalar buraların en gözde yerleridir.İstanbul’un bu gözde yerlerini emlakçılarımız sizleri en uygun koşullarda sizlere sunmayı bekliyor. Bu arsalarla sizlere güzel yaşam sunmayı hedefliyoruz.

İstanbul’da Asal Mülkiyet Alanları

İstanbul’un gözde arsaları şu an itibariyle inanılmaz şekilde ilgileri üzerine çekiyor, bu konum üzerindeki arsalarımız emlakçılarda uygun koşullarda Levent, Bebek, Mecidiyekoy, Sisli, Macka and Beyoglu sizleri bekliyor. Bu bölgelerdeki konutlarımız konum bakımındanda gayet her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek şekildedir.Ve bu bölgedeki konut kiralamada önemli avantajlar sağlıyacaktır.

En Uygun Fiyata Rezidanslar

İstanbul sizleri enlüks ve eniyi yaşam koşullarını ev sahipliği yapmak için,sizleri bekliyor. Türkiyenin kentsel dönüşümünü en uygun şekilde elverişli olan yerlerin başlarında Bebek ve Nişantaşı Sunduğu özellikler ve yaşaşm kolaylığı bakımından diğer yerlerden farkı ortaya koyuyor.Tabikide bu yerlerde yaşayan kişilerin yaşam standartı ve elit ve nezih ortam sunuyor.

İstanbul: Türkiyenin İncisidir

İstanbul, yaşanacak bir kentin mücevheridir. Hızla uzanan tramvay ve metro hattıyla, sosyal açıdan çok çeşitli kentlerde 16 milyon yolcu var. Dinamik ve canlı, bu şehir parasal, sosyal ve politik bir merkezdir, burada arazi masrafları katlanarak Türkiye’de gelişmektedir.

Türkiye aile tatili, yerler aileler için en iyisi!

Aileler için Türkiye’de gidilecek pek çok yer olduğunu söylemekten mutluluk duyarız. Tarihe doymuş şehirler ile muhteşem kırlar, plajlar, Türkiye ziyaretçisine büyüleyici bir tatil garanti eder. Ancak soru şu ki, ailelere Türkiye’ye gitmek için en uygun yerler hangileridir? Her şey düşünüldüğünde, her şey bireysel kişisel tercihlere bağlıdır. Çoğu aile hem gençler hem yetişkinler için keyifli imkanlar ister. İster sabahın erken saatlerinde aktiviteleriniz olsun, ister plaj eğlenceniz olsun ya da gece yarısı başka bir aktivite olsun, sayısız destinasyon tüm bunları ve daha fazlasını sunar.

Onları tartışmaya başlamadan önce, Türkiye’nin kendine özgü bir tarzı olan destinasyonları bilmesi iyi ve bu da Türkiye’deki profesyonel ve emlakçıları yatırımlara çekiyor. Bu ilçe ayrıca Aile Dostu olarak etiketlenmiştir. Lütfen aşağıya doğru ilerleyin ve Türkiye’yi ziyaret etmek için en iyi yerlere göz atın.

Kuzeydoğu Kaçkar Dağları!

Kuzeydoğu Kaçkar Dağları muhteşem yeşiliyle ve keyifli bir yer. Uzungöl Gölü ve Ayder Yaylası gibi İsviçre’nin Ancak, sizinle birlikte çocukları varsa, turistler için en iyi yürüyüş ve trekking yeri olarak ününü, aileleri uzak tutmak eğiliminde olmalıdır.

Sırada, Kapadokya Ailelerin Sevdiği Yer mi?

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve en iyi yerlerinden biri olan Kapadokya, uzun zamandır yürüyüşçülerin üç ya da dört gece ara vermek için tercih ettikleri ve giderek daha fazla turist ziyaretçi akınına uğramaktadır. Aynı zamanda aile tatil yeri olarak da bilinir, çoğu ebeveyn çocuklarının doğayla bağlantı kurması için harika bir yer olmasını isterken, diğer aileler ise çocuk egzersizlerinin veya etkinliklerinin olmadığı yerleri tercih ederler. Turistler için, tavsiye edilebilecek ilk ve en iyi şey, çocuklarıyla sabah erken saatlerde (altı yaş ve üstü çocuklar olmak üzere) bir sıcak hava balonu gezisine gitmeleridir. Kapadokya’nın birincil ve muhteşem özelliği eşsiz ay manzarasıdır. Oluşan kayalar ile güzelce dokunan, peri bacaları, kaya kesme manastırları, derin vadiler ve mağara kiliseleri denilen, her yaştan güzelliğini zevk. Çocuklarınız Jettison eğlence ya da hendek temalı parkları ziyaret etmek istiyorsa, Kapadokya güzelliğine aşık olacaklarından emin oluruz.

İstanbul

Türkiye’nin en iyi ve en gözde turistik mekanı olan Istanbul’da çocuklarla muhteşem bir tatil mümkün şöyle ki Vialand ve Miniatürk gibi tema parkları 16 yaşın altındakiler için mükemmel yerlerdir. Türkiye’nin en yoğun kentinin etrafında gezmek, özellikle birden fazla çocuğu olan ebeveynler için aşırı derecede zor olabilir. Ancak, İstanbul’u gezmek için birçok yer mevcut ve her biri sığ sulara sahip muhteşem sahil manzarası, günlük tekne gezileri, cip safarileri, su parkları ve at safarileri gibi normal gündüz yolculukları mevcuttur. Çocuk kulüpleri ve akşam eğlence yerleri ile ucuz oteller bulmak da son derece kolaydır.

Fethiye Bölgesi

Bu Akdeniz cenneti gerçekten uzun kumlu plajları ve kristal mavi suları ile çekici bir manzara sunuyor. Çalış Plajı, Hisarönü ve Ovacık’ın tamamı aile dostu ve ucuzdur ancak insanların çoğu Ölüdeniz’i tercih etmektedir. Türkiye’de profesyonel Emlakçılara göre ailelerin tatile gitmek için en iyi tercih yerlerinden biri Fethiye Bölgesi’dir.

Image credit:
Kapadokyadayim Mithratravel Yachtcharterdirectory Adrenaline-travel