İzmir Türk daireleri arasında liste başında

Mülkiyet bu günlerde ellerinde sıcak para olması gibidir. Daha önceki insanlar yatırım yapmak için farklı yöntemler kullanıyorlardı, bugün ise mülke yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Gelecek vadeden ekonomiye sahip olan ülkeler ya da ülkeler, yatırımcıları gayrimenkul yatırımcısına çekmekte ve gelecekte de iki katına çıkarmaktadır. Türkiye emlak listesi, pek çok yabancı ve hatta yerliler için oldukça cazip olanlardan biridir. Türkiye’de, birçok finansör arasında popülerlik kazanan şehir İzmir’dir. Birçok iş personeli ve çalışan insanlar İzmir’deki hayatı seçiyor ve oraya taşınıyor. İzmir, emlak acentesi Türkiye listesinde yer almak için birçok artı puan aldı.

ŞEHİR VİBİ ( Şehrin Ruhu)

İzmir, Türkiye’nin en hareketli şehirlerinden biridir. Kent, liberalizmi ve canlı atmosferi nedeniyle sakinleri tarafından beğeniliyor. İnsanlar kozmopolit hissi nedeniyle Madrid ya da Paris gibi bir şehir diye adlandırıyorlar. İzmir’in altyapısı bu kentin gelişimine yeni yollar sağlıyor ve bu da oraya taşınmanın sebeplerinden biridir. İzmir tarih ve kültürle doludur, bu nedenle artık oradaki daireleri satın almak isteyen birçok gelecek vaat eden sanatçılar bulunmaktadır.

İZMİR’İN ÇEVRESİ

Karayolu altyapısı İzmir’i oldukça etkileyicidir ve bu, dört köşeden de erişilebilir kılmaktadır. İzmir’de toplu taşıma çok iyi; bu nedenle, kendi taşıtınız olmadan seyahat etmek burada bir sorun değildir. Kolayca para biriktirebilir ve burada harika bir hayat yaşayabilirsiniz. Çeşme’nin sahil bölgesini, birkaç lüks mağaza ve villanın bulunduğu İzmir’e arabayla 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Ayrıca, İzmir şehrine 45 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan Alaçatı kasabası var. Alaçatı, lüks tatiller ve lezzetli yemek deneyimleriyle ünlüdür.

İZMİR’DE YİYECEK

Yemek, insanların İzmir’e taşınmasının bir başka nedenidir. Bu şehrin mutfakları dünyaca biliniyor ve her alanın kendi uzmanlığı var. Balçova ve Bornova’nın bölgelerinde, insanların akşamlarını geçirmeyi sevdikleri, lezzetli kafeler bulacaksınız. Oysa Alsancak ve Fuar bölgelerinde geleneksel Türk yemeklerini tadabilirsiniz. Gazi Kadinlar Sokağı, şehrin canlılığını canlı tutan gece hayatı ve restoranlarda kendi popülerliğine sahiptir.

İZMİR’DE GAYRİMENKUL DURUMU

Türk hükümeti yabancı alıcılar üzerindeki politikalarını hafiflettiğinden, Türkiye’den alınan KDV iadesini kaldırdıktan sonra mülk satın alımında artış görülmeye başlandı. Körfez bölgelerinden gelen alıcılar, İzmir’deki emlak ve daireler için potansiyel alıcılar olarak görünmektedir.   Şehri hiç şüphesiz şehir süimlerinin genel yapısı, aynı zamanda hızlı ve istikrarlı bir yaşam sürmeyi seviyorlarsa, İzmir onlar için ideal bir yer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *