Yazınızı Türkiye’de geçirin & Emlak Listesi’nden Türkiye’den Kiralık yerinizi seçin

Yaz tatili, hepimiz için rahat köşelerde olmak, rahat giyinip limonata yudumlarken güneşe batmak ya da sadece plajda oturmak için can attığımız zamandır. İnsanlar yaz tatillerini geçirmek istedikleri zaman dünyanın en sevdikleri köşelerine seyahat ediyor ve Türkiye, yolcuların uçtuğu en sevilen yerlerden biridir.

Yeşillikler ve kumlu plajları ile zengin olan Türkiye, hayal edebileceğiniz bir doğa harikasına sahiptir. Türkiye’de çok sayıda turist yazlarını geçirmeyi düşüyor ve bu durum ülke ekonomisi için de çok olumlu bir durum. Türk evlerinin listesini kontrol etmek ve bir süreliğine kiralamak isteyen herkes, yılın bu zamanında emlak işini canlandırıyor.

Türkiye’nin hangi bölgesi /yeri size hitap ediyor?

Türkiye’den bahsettiğimizde herkes İstanbul’un hayranı ve, İstanbul sınırsız sayıda cazip mekanı ile aklımızı karıştırıyor. İstanbul dışında, yaz mevsiminde kendisini en çok gezilen yerler olan Karadeniz ve Anadolu bölgelerine de götürebilirsiniz.

Karadeniz bölgesinde gökyüzündeki bulutlara dokunan kalın ormanların eşsiz güzelliğine şahit olursunuz ve bu durum yıl boyunca yoğun yağışlara neden olur. Bir tahmine göre, yağış 31 inç kadar ve hepimiz yazları yağmuru seviyoruz, bunu biliyoruz. Karadeniz sahilinde kalmak, otel odasını tercih edebildiğiniz gibi ya da ev sahibi olmaktan hoşlanıyorsanız, o zaman Türkiye’de  evini aramalı ve kendinize lüks bir villa ya da apartman dairesi kiralamanız mümkün. Ücretler kısmen yüksek olsa da, gizliliğinizi seviyorsanız, kendi yerinizi alın.

Öte yandan, Anadolu, soğuk dağlık bölgeye sahip olduğu gibi, yaz aylarında da görülmeye değer doğal sahnelerin çok olduğu serin bir mekandır. Yaz aylarında Anadolu’yu ziyaret etmek isterseniz, hazirandan eylül ayına kadar ziyaret edin.

Ev veya villa kiralama prosedürü hakkında size rehberlik edecek Türkiye’deki emlak acentelerine danışabilirsiniz.

TÜRKİYE’DE YAPILACAK FAALİYETLER

İlginize göre sayısız aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Bir başkasını takip etmekle sınırlı kalmazsınız, bunun yerine sizi ilgilendiren her şeyi size sunar!

Nehir raftingi: Türkiye dağların ortasından geçen bazı şaşırtıcı nehirlere sahiptir ve nehir raftingi için ideal bir yerdir.

Sıcak hava balonu: Kapadokya’ya uğrayın ve sıcak hava balonu ile gökyüzüne dokunun. Bu, Türkiye’nin Avrupa yakasına baktığınızda sizi hayrete düşürecek türden bir deneyimden biri.

Formula 1 Track Formula 1 yarışını sevmeyen kim? Hızlı ve heyecan verici. Çarpıcı spor arabalarıyla sizi ağırlamak için yarış pistinin bulunduğu İstanbul’dayken bu heyecanı tecrübe edebilirsiniz.

Tüm bu yerleri ziyaret etmek, kendinize ait bir yeriniz olduğunda ve Türkiye’de bir ev yatırımı yapmanız durumunda kesinlikle mümkündür, istediğiniz zaman kalmanız ve buradan ayrılmanız daha kolay olacaktır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *